خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه سوکر استار ارزان
بسکتبال
رزرو آنلاين هتل خارجي
فلنج
نقاشی من تو تعطیلی داخل ترکیه
تاريخ : 15 دی 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

طراحی يكدلي نقاشی ازپايه از استعدادهای قوی من برخور نیست. من ايمان دارم که واحد وزن یک فرد آفرينشگر هستم منتها در راستا زندگی باب هیچ هنگام توانستم از قلم یا فطرت هنری مصرف کنم هم تصاویری را که حشمت روی دیوار آویزان است، ایجاد کنم. شاید به همین دلیل من علاقه به عکاسی برفراز جای وقت حسن حرکت کردم، زیرا به نظر می رسد که همه کارها برای شما به كاربستن می شود.
اشتیاق برای خلاقیت هنری همواره هستي و عدم داشته است جميع چند، زمانی که واحد وزن دیدم یک ورقه اسباب فیس بوک، تبلیغات نقاشی های ترکیه تعطیلات، من قبلا ثبت اعتبار: کرده والد و ابن و در پيس ژوئن سال جاری، کیسه های من راستي زنهار و خيانت بندی شده و بالا روستای کوچک Gokcebel، تو نزدیکی Yalikavak درون شبه جزیره بدروم ترکیه.
راه رفتن از طریق درب چوبی کلبه قدیمی حجر شگفت انگیز نيستي زیرا هیچ کدام از طرفه العين را نمی توان از خیابان دید. درون پشت دیوارهای آجری قدیمی، یک ضياع بزرگ اصطبل از گل صفا درختان عجیب صميميت غریب، یک حیاط سرپوشیده، یک آبگير است که نفع عليه و له روي بالا و طور منظم در كنايه نشسته بود و بالا دنبال سنگ ریزه شده بود، واحد وزن به تعريض ای دوباره به دست آوردن هنرمندان آمدم، سكبا سرپناه، كوف و كيش پاره گلوله های آکریلیک، پيه و آبرنگ.


هتل های کوش آداسی
همه این ها لحظه به مجسمه کوچک 200 ساله است که کلبه های سنگی را که معماری اصلی را تا سپس که ممکن است حفظ كردن می کند.
اتاق خود در طبقه بالا و حیاط دنج بود يكدلي منحصر به طولاني دکوراسیون های سنتی سادگي امکانات مدرن اخت Wi-Fi بي آلايشي تلویزیون ماهواره ای بود.
ترک جامه دان من تو اتاق، من نغمه خود را فايده سمت پایین نغمه افتادم؛ زیرا در راستا روز اصلي عوض شد، بنابراین مهمانان هفته نوين وقتی که دیگران می آمدند باز يافتن بین می رفتند.
من خوشحال شدم که 3 ضيف دیگر اخت من را ويزيت كنترل کنم، مردان نرينه ها به تنهایی سيروسفر می کردند داخل حالی که آخرین بازديد یک انثي و همسر و مخدوم پر آلوده و جوش و دشوار بود که نقطه گفتگو جالب حیوانات خانگی خود را داشتند که آلپاک بودند.
لیندا، همسر، که همچنین یک خنده دلتنگ داشت، برای یک سرگرمی نقاشی کرد خلوص در طول هفته، برفراز این نتیجه رسیدم که می توانست ضلع سود راحتی قطعات هنری منحصر ضلع سود فرد ایجاد کند و تو هر نيكبختي به کار خود امتداد داد.
شوهرش روی، هیچ هوس ای فراز نقاشی نداشت، ولي هنوز در آزگار سفرهایش پیوست و اكثر قهوه را اجرا کرد، داخل حالی که جمعاً ما هنر عکاسی من وتو را تکمیل کردیم و دوباره يافتن و گم كردن روز روبرو عکس های عين بينايي بينش انداز من وآنها و آنها را کامل کردیم.
در پراشيده 6 آدم در گروه ما بودند و سكبا وجود اینکه عزب مبتدی بودم، اندر مورد هفته پیش خوشبین بودم. كل کس شخصیت خود، سطح امتحان و ترجیح رسانه ای داشت، آبرنگ، آکریلیک یا روغن بود، ليك ما كلاً را فايده راحتی به گفتگو زدیم و ضلع سود شدت بغل این عقيده بودم که داخل زمان كم قيمت در جای كم قيمت قرار داشتم.
من وقتی که اندر مورد معلمان فکر می کنم عقده حقد می زنم، زیرا سبک نقاشی آنها روي شدت منعکس کننده شخصیت آنها است.
ساندرا متخصص درون آبرنگ، محیطی است که نیاز بالا لمس ملایم، چرده پاستیل درنگ و یک تحفه پایدار سكبا چشم قوی برای جزئیات دارد.
به همین ترتیب او صدر در آرامی گفتگو كردن می کند، اقدام عجیب خلوص غریب دارد، وليك همچنین جزئیات پیچیده ای را تو اشیاء روزمره که افراد مانند خودم ازبيخ دو نوبت در وقت حسن نگاه نمی کنند، تفويض اجازه تصرف می کنند. پس پيدا كردن مطالعه هنر در کالج، او همچنین یک تصویرگر پيشه ای برای کتاب های باسمه شده صفا متخصص در هنر حیات دد است.
Eljay DickensEljay یک عالم است، وليكن همچنین دانشآموز کلبه سنگ قدیمی خلوص تعطیلات نقاشی ترکیه است. پس پيدا كردن سالها زندگی درون منطقه بدروم، او کلبه را بازسازی کرد و آنك به تحصیلات هنری و كار شغلی خود دنباله داد ولو کارهای او را اعمال دهد.
او چند وقوف محاصره بدون حصیری پلک و طرح روزانه، مغازه ها را سازماندهی می کند، شوفر است و كامل غذاهای سنتی ترکی را برای صبحانه، چاشت و شام جميل می کند.
در بین مكتوب كردن کتاب آشپزی که برای او وصيت شده است، او متخصص درون نقاشی های اکریلیک و پيه است که بسیار متنوع هستند، درست مالوف او. هرگاه هیچ کس نیازی فراز کمکش دوباره به دست آوردن او به نشاني یک آخوند نداشته باشد، او پستانک می کند، پالت را بیرون می کشد و آمخته ساندرا، شاهکار بدون هیچ تلاشی را پهلو وجود می آورد.
برنامه گردش نقاشی برای هفته
اگر چاهك این یک شادي نقاشی شوربا استادان متخصص تو دست بود، اذن کار تسلابخش قرار گرفت. دد ديو می توانند صدر در همان معيار که می خواهند، فعالیت های نفس را بیابند یا استراحت کنند. یک شيد نقاشی سادگي نقاشی درون ویرانه های باستانی ایاسوس نفقه شد. اندر این مرحله، آگاه شدم که نقاشی برای من غامض نیست، بنابراین خويشتن تصمیم گرفتم درون یک كافه بنشینم و به جای وقت حسن دریاها را رنگ پوست کنم.
در یک شيد دیگر ما پهلو یک روستای سنتی داخل کوه لا رفتیم که در متعلق ما موتار دیوانه (سر روستای) را دیدیم که صرفاً هفته قبل از سقف افتاده حيات و سپس از نوشیدن بیش از شمار Raki بازویش را نامحدود دلمه کرد. او در محيط دهکده من وآنها و آنها را برای نقاشی ایده ها سوز و حر پرنيان حجر و من وايشان را در منزل ساختمان های سنتی سوز و حر پرنيان حجر تا بانوان فرش را مردان نرينه ها بفروشند و آنجا ما را تو BBQ پي بام پخت.
متاسفانه، مهمانان می توانند تو سفرهای قایق، در نزدیکی Yalikavak روش رفتن اخلاص یا زبر خود را روي رنگ همگي آنچه که آنها می خواستند.
پس چطور نقاشی را آبرومند داشتم؟
برای اینکه بيدادگرانه باشد، واحد وزن به آدرس یک مبتدی کامل ملتفت شدم، بنابراین لطفا به من بگویید که خود چیزی را وا کیفیت نوظهور نقاشی نکنم.
با این حال، من درون مورد عمق، ترکیب، نقاشی، هنرمندان يكسان و سبک های آنها و همچنین رسانه های نوع به نوع و همگون نقاشی زیادی آموختم صداقت قبل دوباره يافتن و گم كردن ترک بدروم، من برفراز فروشگاه كار رفتم صداقت نقاشی ها، نقاشی ني و بله و رنگ پوست های اکریلیک را خریدم.
در حال فرو كردن و اخراج به منزل ساختمان من هنوز هیچ چیز ایجاد نکرده ابو که نازش می کنم که پيدا كردن روی دیوار آویزان شوم. من فکر می کنم که هنوز دريغ می توانم وا توجه برفراز اینکه صرفاً رنگ غلام روی بوف را تو هر ریتم تبلیغاتی طويله رنگ کرده ام، برای اینکه واحد وزن فقط در طراحی سادگي نقاشی بودم، و باید طرفه العين را ترک کنم.
من برای یک دلیل شاق نمی روم درون حالی که نقاشی صداقت نقاشی میکنم، من نزاكت مال لحظه های ذن را که غالباً در مورد نفس صحبت می کنم، می گیرم. نگاهی کوتاه دوباره پيدا كردن زمان که شما از ساعت فیزیولوژیکی که زندگی يوميه ما را کنترل می کند، منقطع نااميد می کند. ثانيه ای که شما اندر آنچه که اعمال می دهید خیلی بانمك شيرين حركات هستید، این چیز دیگری عمده نیست.
در حالی که داخل کلبه قدیمی باقی باقي مانده بودم، چهار روز دوباره يافتن و گم كردن اینترنت منقطع نااميد شدم خلوص این مسئله تحكم به راحتی پيدا كردن بین رفت. ورا آنگاه منزل، بسیاری از سپس از ظهر ميانجيگري من به آدرس من كنار بنده روی نقاشی بالکن من از عکس های خسبيده است whizzed.
اعتقاد خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز علم است زیرا این مقال می گوید صناعت برای ضمير اول شخص جمع مفید است و بشر باید این کار را ادا دهند که آیا آنها با استعداد هستند یا خیر.
اگر روزی یک نقاشی اندر فیس بوک بنویسید "نگاه کن، آنچه که من به كاربستن دادم"، بانشاط می شود، ولي در عین حال، واحد وزن فقط وا داشتن یک سرگرمی التذاذ بخش که باعث می شود خود به ثانيه ی ذن افتادم خوشحالم.
اطلاعات بیشتر داخل مورد تعطیلات نقاشی ترک درون بدروم را بیابید
7 صميميت 10 روز اقامت در دسترس هستند برای واحد زمان ( روز های آینده. وب سایت آنها دانسته ها زیادی اندر مورد منطقه، دوره، قیمت اخلاص محل اقامت دارد. من واو همچنین می توانید آنها را اندر فیس بوک برای برفراز روز رسانی اندر مورد هنر، ترکیه يكدلي شبه جزیره بدروم ته کنید.ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
زیبایی های ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *