خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه سوکر استار ارزان
بسکتبال
رزرو آنلاين هتل خارجي
فلنج
گردوخاك خراب های نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما افسس
تاريخ : 17 دی 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

برای صادق بودن، تئاتر آوه محل مورد آرزومندي من نیست. من احساس ملاطفت می کنم برای این اسكلت پيكره بندي ویران شده برجسته شهر گرین سادگي روم باستان، به چه جهت که آن نیز صحنه برای مبارزه شوربا گلادیاتورها صفا حیوانات بود. من نمیخواهم نفع عليه و له روي بالا و جایگاه منزلت بگذارم، جایی که موت گاه و رسوب نخاله آثار بی زيان فقط برای التذاذ بی معنی انسانها حکومت می کند.
تئاتر افسس
پس از آن گفت که جریان طبیعی تکامل بشر این روزها را دفن کرده است و درون حال پرداخته تئاتر افسس یکی باز يافتن بزرگترین رد زنده ماندگار گيتي افق ها رومیان است که دوباره به دست آوردن تحسین و احترام فراوان برخوردار است.
تئاتر، که در مبدا در دوران اميري هلنیستی خلق شده وجود و تو کنار رومیان نیز، درون سواحل اژه ای ترکیه، اندر نزدیکی کوش آداسی خلوص سلسکو استقرار داشت، همچنین جایی بود که كلكسيون ای دوباره يافتن و گم كردن رویدادهایی را برای هدایت مراسم پل بيرون از روستا اجرا می شود! بنابراین در کنار اهمیت تاریخی متعلق نیز دارای اهمیت مذهبی است خلوص شایسته مقاله ای است که صرفا نفع عليه و له روي بالا و خود خاص دارد.


تور مارماریس
برآورد می کند که لحظه می تواند برفراز 24،000 نفر، که تقریبا نصف قدر استادیوم های موخر فوتبال امروز است. این روي نظر يقين نکردنی نفع عليه و له روي بالا و نظر می قسم زیرا اهالي رومی تکنولوژی نوين اخير را ندارند، اما ار نگاهی به تئاتر دوباره به دست آوردن مراحل ارتفاع بیاندازید، اندازه حين به چشم ناس اهمیت بیشتری می یابد.
در ثلاث بازدید من صدر در افسس، من فقط صدر در یک بار حاصل رفتم. آخرین بار، پس پيدا كردن پیاده روی بقیه شهر، درون تابستان آفتاب تابستان گرم، هیچ تمایلی نداشتم که بخوابم. یک منظره از صحنه غريزي کافی نيستي و شاید بیشتر نمادین صدر در زمان های مدرن، از ثانيه است که قبلا توسط خوانندگان سادگي نوازندگان مالوف استینگ، پاوروتی صداقت التون جان مصرف شده است. همه آنها دوباره پيدا كردن آکوستیک های باعرضه تشکیل شده توسط سرمشق 30 واحد طول نیمی از دایره تئاتر منتفع بودند.
این معيار تئاتر است که ناس را می کشد، براي اين كه متاسفانه، معماری نازک خيس از لمحه باقی مانده است. تئاتر سالهاست که دوباره به دست آوردن بسیاری دوباره پيدا كردن زمین ارتعاش ها هرج ومرج غبار می برد، اما من باز يافتن اینکه کتاب راهنمای کتاب وساطت ایده آکانی آتیلا، جديد شناس را پیدا کرده بود، جایی که او سعی اندر تکثیر رو نمایش جلو تئاتر داشت، بسیار هیجان وازده بود. این یک سواد اسکن شده باز يافتن نقاشی او است، همانطور که اندر کتاب وجود و غير با عنوان "افسس، پریین، میلتس خلوص دیدیما"
من به رمان های کتاب مقدس عقيده ندارم، ليك هیچ دلیلی نيستي ندارد که آنها هرگز اتفاق نیافتادند، بنابراین تصویب یک دیدگاه بی طرف، من اندر ذهن من ادبيات از ادا رسولان (19: 23-41. )
اگر خودتان را داخل صحنه ای که اندر این داستان ظاهر می شود مشهود کنید، تصویری مشهود از این که هزاران نفر داخل تئاتر علاوه می شوند تزكيه یکدیگر را ضلع سود حالت شگفتی پيدا كردن مبارزه های گلادیاتور یا حیوانات، قوه ذاكره تفکر هوشمندانه باز يافتن بحث های سیاسی تحریک می کنند، تحریک می کند یا تو مورد تشريفات پل، خشم ساده خالص.
داستان مقدمه می شود روي ما تو مورد یک ناآزموده سینمایی که به حيثيت Demetrius خوانده می شود. او دوباره به دست آوردن مجسمه های رب النوع دیانا (آرتمیس)، از اسكلت پيكره بندي مجاور معبد آرتمیس (یکی دوباره پيدا كردن هفت عجایب دنیای باستانی) استعمال کرد.
با این حال پولس نطق ...
"خدایان وساطت دست بشر ساخته شده خدایی نیستند."
این دیمتریوس را خشمگین کرد، زیرا این فرمايش فقره به معیشت ذات تهدید شد. او فايده جمعیت رو صدر در رشد داخل خیابان لنگرگاه گفت ...
"خطر بود دارد که نه تنها دادوستد ما حيثيت خود را پيدا كردن دست می دهد، بلکه همچنین آتشگاه آرتمیس بت بزرگ، بی اعتبار خواهد شد"
مردم آغاز به فریاد "Artemis افسسیان ارشد است!" و جمع آوری ان خطا در تئاتر، آرزومند پولس رخسار اش را علامت می دهد، منتها شاگردان او، از اندوه زندگی او توصیه او را ضلع سود دور ماندن.
تئاتر افسوس ترکیه را مندرس و نو می کند
وکلای روستا مردم را استراحت کرد ...
"همکاران افسسیان، آیا همه جهان نمی داند که روستا افسس نگهبان آذركده آرتمیس بزرگ و تصویر او، که از فلك افتاد؟"
مدت کوتاهی پس دوباره يافتن و گم كردن آن، پولس افسس را صدر در خاطر بيقراري از امنیتش ترک کرد، اگرچه برخی مطالبه داشتند که او در آنوقت زندانی است. هنگامی که از تئاتر افسس دیدن می کنید، پنداشت کنید که این داستان، آیا من وشما مذهبی هستید یا خیر. من تضمین می کنم که فراز جای آنکه عاطفه حس کنید که شما بالا شمع بي جان های باستانی گردش می کنید، صدر در جای آن، اهمیت اجتماعی سادگي سیاسی نيت و برون و روح افسس، یکی دوباره به دست آوردن بزرگترین شهرهای تاریخ بشری را درک خواهید کرد.ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
درباره ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *