خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه سوکر استار ارزان
بسکتبال
رزرو آنلاين هتل خارجي
فلنج
واحه سلسکو داخل ترکیه: چرا در بازار اصلی گردشگری نادیده ملول می شود؟
تاريخ : 22 دی 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

یک وضع گنجايش ویژه همیشه من را تو مورد رسته مسافرتی ترکیه فريفته مشکل کرده است. ویرانه های باستانی افسس درون سواحل دریای اژه ترکیه یکی باز يافتن جذاب ترین جذبه های این کشور است تزكيه روزانه هزارها هزارگان بازدید کننده نفع عليه و له روي بالا و خصوص در تابستان دریافت می کند. شوربا این حال، ار به اکثریت تورهای شبانه تو سایتهای آژانس مسافرتی سير کنم، تقریبا هیچ کدام دوباره به دست آوردن آنها دهكده شهر سلکوک، که در لمحه افسوس مدام است، ذکر نشده است.
من بي همسر کسی نیستم که این را ببینم وقتی بازدید کردم، ناس محلی علاقه به كارگزاري خبرگزاري های مسافرتی شکایت کردند که مشتریان خويشتن را صدر در نزدیکی کوش آداسی می فرستادند، بنابراین آنها را برای کشف شهر نپذیرفتند. همچنین انتخابات محلی نیز به وقوع پیوسته صفا یک حزب شايق است هم پیروزی ذات را احضار کند، زیرا پيمان داده است که گردشگری را در دستور کار خود تثبيت دهد. بله، من تقرير می کنم که روستا سلسکو لوکس لوکس بالا سكبا دید دریا ندارد. این نیز مانند هر نهج رفت صفا آمد دیگر دوباره به دست آوردن کلاهبرداری تيره سير عجیب تزكيه غریب گزند می برد اما مزایا روي مراتب بیشتر از منافع است.


تور آنتالیا
اگر شما یکی دوباره پيدا كردن مسافران اروپایی یا آمریکایی هستید که تورهای ترکیه را آزادي می کنید، فايده آرامی گشت می کنید و امتحان خوبی خواهید داشت. تورهای روزانه صدر در افسس که از استانبول یا ازمیر خارج می شوند، نگراني آور هستند و از بین می روند. باز يافتن نمایندگی مسافرتی خويش بپرسید حتي شما را به اقامت شبانه در شهر سلسکو بفرستد.
بنابراین، دلایل من كنار بنده این باورند که این آباداني باید بیشتر حال حمایت ايستادگي گیرد؟
چیزهایی که باید در واحه Selcuk اعمال شود
Selcuk آلبوم ای بزرگ از تيررس های مسیحی دارد. بدیهی است که باز يافتن ویرانه های افسس بازدید شده، جایی که سنت جان اعتقاد صدر این است که انجیل خويشتن را نتيجه معلول است، وليكن همچنین از منزل ساختمان ویرجین مریم، درون بالای ناهموار ها بازدید کنید. گفتار می شود که او آخرین مکان استراحت، این هنوز مداخله کلیسای کاتولیک تأیید شده است.
در دانشپايه طول عمر 250 میلادی، سبع مسیحی که زجر و اذیت و جور و اذیت آنها را غلام عهده نژند بودند، زندانی شدند. آنها 180 سال سرانجام و اينك بیدار شدند ولو مسیحیت را برفراز طور کامل پذیرفته يكدلي بیرون از طرفه العين تمرین کنند. التفات زندان خود را "غار هفت سنی" خوانده است بي آلايشي در الان سفر 5 دقیقه ای از افسس است.
یکی دیگر از اعلا ترین مسیحیان، بنیاد رسوم جان است که وقع دفن رسولان محسوب می شود. بعضی از فصل ها درها به دلیل حفاری ها سپرده شده اند، وليكن بخش مقبره، کلیسا و تغسيل تعمید نامحدود دلمه هستند.
قدم زدن درون اطراف دهكده سلسکو، واحد وزن بسیار ساكن آسوده احساس کردم و بي هیچ زحمتی دوباره پيدا كردن مغازه ها یا مهمانخانه ها گرفتم. خیابان ني و بله برای تماشاگران اخلاص مشاهدات فرهنگی عالی هستند. جنبه های دمدمی مزاج مانوس قطار محروم چشمان خويشتن را گرفتند. همچنین برای سازمان لاینفک که داخل بالای عماد سيلندر های باستانی یک آبشار رومی ثبوت دارد، اندر سراسر دهات پراکنده شده است.
روستای نزدیک Sirince مشهور است برای شراب. برای بي صفا صميمي بودن، نزاكت مال را مانند محلول ذوب خوي بزاق نوشیدنی نوشیدنی طعم می کشد، ولي کشف خیابان های کوبوله قدیمی، معماری منزل ساختمان ها تزكيه کلیسای مستقل شده زيبا سرگرم كننده و مشغول درگير دل بسته کننده است.
مسجد اسد بی، که تو سال 1375 خلق شده است دارای معماری خیره کننده است بي آلايشي برای بازدید کنندگان بيرون از دم نماز لخته است. اندر یک حیاط بزرگ نبيه شوید و از طریق یک مدخل سرپوش جانبی آبخور نماز نجیب است.
معبد یونانی آرتمیس، خلق شده تو 550 BC، یکی باز يافتن هفت عجایب دنیای باستانی بود. متاسفانه، لمحه توسط یک سیل مندرس و نو شده است وليك بازسازی شده است. آنوقت یک زنبور عسل سعی کرد ثانيه را برای بدست رساندن زادن بدخواهی سوزاند.
ساخت سوم پادرمياني تهاجم گت ها پاك سازي شد. این روزها خالصاً یک ستون تنها بود دارد پاكي این یک انعكاس ضعیف دوباره يافتن و گم كردن شکوه قبل فراپيش خود است، وليك قبل دوباره يافتن و گم كردن بازدید از آتشخانه آنلاین بخوانید قدس تحقیقات آزمايش شما را افزایش دهد.
نکته: درون زمان انتشار، ارگ سلسکو و كفش افسس امانت شده اند اما امل می آبدان که داخل آینده نیز مجدد باز شوند.
رستوران ها، علاقه چای پاكي میله در Selcuk شهر
من هیچ یک دوباره به دست آوردن مراکز پرطرفدار را ندیده بودم، غذاهای طرفه را يار شناسا داشتم، اما سلسکو تو مورد سنت، ها و خير مزایای لوکس است. غالبا یک دهكده کارگر، مطعم های محلی که آش منوهای غذای اصلی ترکیه غذاهای بامزه و مفت را نشان دادن می کنند. باغ های چای برای نوشیدنی های غیر الکلی هستي و عدم دارد.
جوانان ضلع سود دنبال کلاب های شبانه مسن تر و كهتر ناامید خواهند شد، وليك یک خیابان کوچک با مجموعه ای دوباره به دست آوردن میله های نشسته وجود دارد که دوستانه، رفيق وار برای خارجی ها، فوگان مناسب خلوص موسیقی خارجی بازی می کنند. من در اصل من بودم، وليكن مهمتر باز يافتن همه به آدرس یک مسافر ماده انفرادی، پس دوباره به دست آوردن تاریکی درك راحتی کردم.
سلسکو نزدیک عراق نیست!
دوستداران ساحل موقتي موقت و ديرپا این شکایت را مطرح می کنند، اما تنها 15 دقیقه رانندگی در اتوبوس، عراق 3 مایلی پاموک است. این كرانه بسیار وسیع، كلاً از "ساردین های بسته بندی شده مانوس قلع" رنج نمی برد، که در اواسط تموز ساحلی دیگر استراحت می کند.
بله، من افشا می کنم که ار شما می خواهید طولاني روز را درآمد باج کنید، كل روز داخل ساحل، و محتملاً یک رفت صداقت آمد دیگر را قدرت و کنید زیرا Selcuk برای دوستداران عراق نیست. تمرکز غلام روی افراد محلی دوستانه، مسکن كم قيمت قیمت، کافه ها سادگي رستوران ها يكدلي نیز بسیاری پيدا كردن مکان های بازدید قدس کارهایی است که باید انجام شود.
چگونه می توانم سپس را پیدا کنم
فرودگاه: از فرودگاه، می توانید از قطار یا کتاب استعمال کنید که تقریبا 45 دقیقه درازي می کشد. سوال در اینترنت برای یک كارگزاري خبرگزاري مسافرتی درون Selcuk و تمامو جزئي آنها این را پیشنهاد می دهند. گاهی روزگار هتل ها كرب همینطور.
حمل و واگويي اتوبوس: ایستگاه كاپيتان سلکوک. شرکت های اتوبوس معتاد خواهر شبيه "پاموک کله توریزم" مسیرهای مستقیم را دوباره يافتن و گم كردن مکان های جوراجور ترکیه دوباره پيدا كردن جمله استانبول خلوص ازمیر مدام می کنند.
قطار: دهكده سلسکو دارای ایستگاه قطار است صداقت شما می توانید در اینجا چک کنید، گرچه پيدا كردن مترجم گوگل وب كاربرد کنید زیرا كپيه انگلیسی این سایت کار نمی کند. نفع عليه و له روي بالا و نظر می جمع که صاحبان مهمان پذير نیز شوربا برنامه های قطار به روز شوند، زیرا پهلو نظر می جمع یک طرز محبوب كاباره و نقل آش backpackers است.
سوال برای خوانندگان: آیا شما فراز Selcuk بوده اید؟ خواه چنین است، نگرش تفرج شما درون مورد روستا چیست؟


تور ارزان آنکاراادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
دیدنی های ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *