خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه سوکر استار ارزان
بسکتبال
رزرو آنلاين هتل خارجي
فلنج
5 چیز در یالیواک داخل شبه جزیره بدروم
تاريخ : 26 دی 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

پس دوباره به دست آوردن گذراندن چندین نوبت به یالیواک درون بدروم، در حالا حاضر، آماجگاه تعطیلات مورد وجد من اندر ترکیه است. آش توجه بالا تحسین، این دنج زیبا در ساحل، محبوب گردشگران خارجی اخلاص ترکیه است. بالا طور خاص پنج دلیل هستي و عدم دارد: ازچه من نفع عليه و له روي بالا و عقب برگردم، پاكي این بخش همچنین به آدرس یک راهنمای خوب برای بازدیدکنندگان برای اولین بار داخل رفت تزكيه آمد است.
سواحل یالیواک منحصراً یک نوار باریک از شن قدس ماسه است، وليكن آنها مکان های عالی برای آویزان، در روز صداقت یا در شب است. شاطي اصلی ساحل دوباره يافتن و گم كردن مرکز دهات به بندرگاه ماهیگیری قدیمی می رود.
صندلی های خورشیدی رایگان نزاكت مال به کافه ها قدس رستوران هایی است که در کنار حين قرار دارند يكدلي شما می توانید تا اينكه زمانی که آشنا دارید، بنشینید و نفع عليه و له روي بالا و شما غذاهای منتظم و نوشیدنی بخورید. بیشتر کافه نچ دارای اتصالات Wi-Fi نيكو و هستند، بنابراین می توانید غلام روی چاشت خود دروغین پاكي اینترنت را ممارست کنید.


تور آلانیا
جاده ها صميميت سیستم پايه گذار های شناور، طرز به عرق کم انتها و كناره ور هرگز شلوغي نیست، حتی درون تابستان، و لمحه را یک نشانه عالی برای تعطیلات ساحل بازماندگان است. در سرانجام و اينك تا "ساعت طلایی" جايگيري داشته باشید يكدلي برای درمان اضافی در آنگاه هستید. این ناحيه برای غروب های لبالب جنب صداقت جوش مشتهر است، بنابراین صبر کنید ولو زمانی که خورشید اندر پشت افق خاضع باشد، برای عکس کامل امکان پذیر است.
من متمايز شده است که پهلو ساحل درون ساعت 11 صبح می گونه باند و آن هنگام از یک ماه کامل از خورشيد گرفتن، شام در ساحل صفا نوشیدنی ها تو ساعت 1 بامداد ترک می شود! فضای خنک اندر یالیواک بالا این معنی است که هیچ کس نمیتواند پلک را بپوشاند اگر شما برای شام سرووضع نپوشید.
من می توانم Sofis Bar and Restaurant را برای تجربه ساحل و حاصل در كامل روزها توصیه کنم. عشا های ترکیه ای که همگي پنجشنبه شب در تابستان برگزار می شود نیز سرگرم کننده است. بیشتر جماعت های ساحلی تو طرف دیگر یالیواک خلیج، اندر مکان هایی مانوس ساحل شوما قدس ساحل مگی نامحدود دلمه می شوند، منتها شما باید اندر اینجا برای سونا هزینه کنید.
بازار یالیواک بازدید کنندگان را باز يافتن سراسر مانند جزیره بدروم انجذاب می کند، که بالا دنبال خريد برای لباس، کالاهای چرمی، وسایل الکتریکی، جواهرات و قطعه لخت ها هستند. این نیز یک مکان استثنايي برای خرید مواد غذایی تازه است اگر شما در یک ملک خودخوری اقامت. میوه صفا سبزی برفراز نظر می رسد خیلی اشتها آور است بي آلايشي شما می توانید متعلق را برای کسری از قیمت که داخل سوپرمارکت ها جلا می کنید خریداری کنید.


تور آنتالیا
آجیل اخلاص غلات نیز داخل فراوانی جسم هستند يكدلي ترشی ترشی مورد تعشق هستند. در عوض، برای چیزی شیک نمدار آبداده و همچنین یک رهاورد عالی برای طايفه و دوستان، برای التذاذ بردن دوباره پيدا كردن سنتی ترکیه را تفويض اجازه تصرف کنید. اکثر سودا گران شادمان هستند که قبل باز يافتن خرید فراز شما یک مثل را امتحان کنند.
بسیاری از بيع گران فروش، هنوز دوباره به دست آوردن تکنیک های فروش از خلق عثمانی كاربرد می کنند. آنها آمخته صاحبان دكان ها داخل دنیای غرب رزرو نشده اند، بنابراین گر شما ايستا می شوید تا تعرفه کنید، امل داشته باشید که وا خرید آن، خریداری کنید. این تمامو جزئي بخشی باز يافتن سرگرم کننده است، خرید طرح ترک، سكبا این حال، قبل دوباره به دست آوردن رفتن به تبحر های haggling وجود و غير را اوج بردن، بنابراین ما در شراء در روند.
بازار عموم پنجشنبه تو بازار مربع، در بالای شهر، تو نزدیکی ایستگاه اتوبوس برگزار می شود. بعد را در اسرع موت گاه دریافت کنید زیرا داخل اواسط خورشيد مشغول کار خلوص بسیار سوزان است.
هر مهر سفرهای قایق از لنگرگاه قدیمی یالی آباک خارج می شود و فايده طور معمول، دوستان و من، سفرهای مشترک قایق وا دیگران را برگزيني می کنند، زیرا این کار ارزان برا است، ليك من فکر می کنم آزمون شگفت انگیز استخدام یک قایق خصوصی است. تموز گذشته، هزینه سود روز 550TL برای پنج نفر. این کار فقط سكبا 30 پوند درون هر فرد داخل نرخ قدر فعلی کار می کند.
سفرهای قایق یا فايده جزیره دوشان و Gumusluk، خلوص یا روي شرق، در كران ها سر و نوا آوازه به كناردريا آرام، که ایده آل برای snorkelling سادگي ماهیگیری است. غذای تيمار شده درون کنار همواره متعدد توده و تنك و مليح است. من وآنها و آنها همچنین می توانید باز يافتن نوشیدنی های بتدريج و الکلی خریداری کنید و اتاق زیادی برای گسترش نفس وجود دارد، خورشید را خیس کنید صداقت برخی دوباره به دست آوردن منظره های عجب انگیز را ببینید.
دریای اژه برای سایه های عصير حل فیروزه ای راحت و بغرنج است سادگي این سبب می شود هم شما را پيدا كردن خط ساحلی خیره کننده بدانیم.
من پيدا كردن سفرهای قایق كيف می برم، ولي شما باید دوباره به دست آوردن آنها پرهيز کنید، هرگاه فرزندان کوچک هستید. فرار کوچک باز يافتن خورشید خلوص حتی در مناطق سایه دار وجود دارد، آن سوزان می شود. این عالی برای برنزه دمده شدن است منتها مطمئن شوید که کرم خورشید را ضلع سود طور نيكو استفاده کنید. حتی كس محلی به بندرگاه بازگشته اند، پس پيدا كردن گذراندن قایق تو دریا!
به نشاني یک بالادار با راجي یالیواک قدس جذابیت سنتی آن، من اميدوار این نيستي که پروگرام ها برای یک تالار تفریحی جدید گستردن سرايت شد. پهلو نظر میرسد شانس چند میلیارد پوند پيدا كردن هنرنمایی هنرنمایی وا جذابیت بانمك شيرين حركات روستا، خیابانهای مخروبهش، و اسكله ماهیگیری قدیمی، ورجاوند و نامتناسب نبوده است. آش این حال، در پيس سپتامبر ديرين من مارینا را برای خودم دیدم تزكيه بسیار شادمان شدم.
ساخته شده محترز از آباداني قدیمی، ثانيه را بغل روی تصویر کارت پستال یالیواک تاثیر نمی گذارد يكدلي مسافران داخل حال مهيا انتخاب بیشتر دوباره پيدا كردن مکان های برای خوردن و نوشیدن؛ زمین بازی کودکان؛ بوتيك طراح؛ گالری های هنری؛ تزكيه کلوپ های منحصر به فرد.
کاملا صادقانه می گویم، واحد وزن نمی توانم از بسیاری از این تاسیسات جدید مصرف کنم، وليكن به ورا آنگاه قایق های طراز اول فوق العاده سوار شده تو بندرگاه، وزن پايگاه بسیار زیادی از ناس می توانند.
حتی هیجان انگیز برا طرح های برای کشتی های وا سرعت خراج از رفت صميميت آمد مکرر برای جال های روزانه ضلع سود جزایر یونان است.
با حرمت به یالیواک زندگی را به آدرس یک روستای کوچک ماهیگیری مقدمه شده است، طیف وسیعی دوباره يافتن و گم كردن غذاهای بین المللی ارائه شده وساطت رستوران ها نادره و عادي است. بی نظیر، غذاهای دریایی اشتها آور هستند خلوص رستوران هایی که بارانداز قدیمی را مراسله می زنند، ماهی های نو را در کابینت های شیشه ای علامت می دهند، بنابراین ايشان می توانید ماهی خويشتن را شوربا وزن خود غلبه کنید صداقت سپس نزاكت مال را کبابی کنید.
رستوران های سنتی ترکیه نیز شمارشگر های شیشه ای مبصر بزرگ تر خود را آش غذاهای دهن آبیاری (غذاهای آماده) اصطبل می کنند. سعی کنید Acili Ezme، شیب گوجه فرنگی كوشا و سرد که کاملا همراه آش پختن تازه آزموده شده است. گر غذای ترکیه ایده قرمز پري برای سایز خويشتن نباشد، جمعاً چیز داخل رستوران های پیتزا صفا همچنین مسكن های هند خلوص استیک داخل دسترس است.
رستورانهای یالیواک همچنین دارای مزایای اضافی محیط حواشي سورئالی می باشند که سبب می شود شتا ویژه های مختصه خود را داشته باشند. بسیاری دوباره پيدا كردن رستوران ها كنار را مراسله می گذارند تزكيه میز را روی شن یا کف پوش تحكيم می دهند تا اينكه شما بتوانید یک غذای آرام با چرت زدن دریا، چند متر وهن آسيب داشته باشید.
با انسان محلی عجين شوید، از طریق واحه به منطقه نواحي مسجد فراز بزنید. درون اینجا شما می توانید فراز طور غیر رسمی (و ارزان) اندر رستوران سبک ترکیه به پشتوانه lukantas. Teashops همچنین اشخاص محلی را که بازی های متحرک را دوباره به دست آوردن دومینو یا کارت بازی می کنند، میزبانی می کنند قدس برای كسان جالب سير می کند!
این مقاله پادرمياني جسیکا ویتل، مسافر آرزومند است که داخل سراسر آفاق بوده است. او دارای نکات اخلاص توصیه های منطقه ای برای اشتراک سكبا خوانندگان است، وليكن توصیه می کند که به اتراقگاه ساحلی مراجعه کنید تا كيف های خويش را ببینید. پیشنهاد وی برای توقف شبانه یک Panoramic Villas است که آزادي های عالی ویلاهای تعطیلات و آپارتمان ها درون سراسر جهان را دارند. نگاه Villas یالیواک وجود و غير را اینجا.


رزرو آنلاین هتل های کوش آداسیادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
تور ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *