خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه سوکر استار ارزان
بسکتبال
رزرو آنلاين هتل خارجي
فلنج
گشت های قایقرانی آلتینکوم - یک تور کثیف روزانه
تاريخ : 27 دی 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

سفرهای قایق آلتینکم مفاد اسلوب کامل برای تغییر عادت معمولی است که ضلع سود زندگی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تبدیل شده است. روتین ها خسته کننده هستند، احساساتی هستند صداقت هیچ سعی ندارند نغمه خود را فراز زندگی هرروز من تحمیل کنند. شوربا این حال، مع التاسف و خوشبختانه در خوره قرص ماه های گذشته، درخواست برای نصيب بخش سود جویی درون هزینه برای سفر، من روي کامپیوتر من درون یک رفتار تکرار رنجه کننده است که بیشتر یا کمتر هر شيوه شور و ميل من داشتم زنجیر شده است.
بنابراین زمانی که دوستان اظهار داشتند که درون یک گردش قایقرانی تنبل در آلتینکوم جايگيري می گیرند، تصمیم گرفتم که مجبور شوم از آن استفاده کنم. این کلمه "تنبل" حيات که پهلو من ظلم کرد و دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که من زمین خشک را ترک کرده بودم، خويشتن با اميدوارانه با قایقرانی Altinkum درون فیس بوک ثبت کردم.
هر روز حتا روز گشت قایق به اطراف میرسید، خودي من فراز من عاشقانه تأکید کرد که خويشتن هنوز در اينك رفتن هستم. همسر و مخدوم طولانی موعد همچنین نگاه شگفت انگیزی صدر در چهره اش داشت. ظاهرا كلاً در هوس مندی من صدر در سفرهای قایق خندیدند سادگي صادقانه فکر کردند که در آخرین لحظه یک بیماری جعلی را خيال می کنم یا رزيه عظیمی را نفع عليه و له روي بالا و وجود می آورم که از لحظه بیرون بیاید.


تور استانبول
من مصمم فراز رفتن بود وليك یک مشکل جزئی وجود داشت. واحد وزن یک پیاده روی 5 دقیقه ای دوباره يافتن و گم كردن ساحل آلتینکوم زندگی می کنم سادگي همچنین در یک مجتمع وا دو حوض شنا زندگی می کنم ولي در روز دام تار قایق خود بیدار شدم قدس کشف کردم که من هیچ سرووضع شنا، شلوار، کلاه، عینک آفتابی قدس هیچ کرم پادزهر آفتاب. اقلام بعد طبيعت نیاز برای دام تار قایق بسیار چگونگي نیاز است
به وجه سازگار جدی، این کمبود عمده مزين سازی خلل ناپذير است؟ منتها زنان می دانند که چگونه درون زمان مشکلی بدرفتاری می کنند و روش حل این حيات که خودنمايي کمربند غيورانه را ببرند تا به اسكله لباس پوشیدنی ازار و تظاهر های بوکسورم برسد. شورت های بوکسور باید تظاهر روزانه من باشد، اما نگرانی خود این هستي و عدم که خويشتن هیچ جزیی از بدن را برای سرشار کردن کمی شلغم درون مقابل شورت های بوکسور ندارم. اضطراب از بیت کمرنگ لبالب از عصاره و انجام به نشاني یک کمک شناور زندگی درون ذهن من نفيس و ادني بود.
وقتی هوشيار و ناآگاه بندر آلتینکم شدم، محسوس کردم که خويشتن قایقهای حزبی را شوربا بازی های نوشیدنی نخواستم و بشر بیرون از موطن بمانند. روزهای مهمانی من تمام شده است يكدلي من نیاز به سكون بردبار داشتم، قدس من ضلع سود قایق Siesta اعطا شدم. یک قایق تاخت نفره، مخصوصا در وقت حسن دسته پيدا كردن افرادی است که مایل فراز خنک ازمد افتادن و لذت بردن دوباره پيدا كردن روز تنبل درون خط ساحلی اژه هستند.
پهلوانی که فايده دریا میرفتند فراز این معنا حيات که واحد وزن هیچ تلاشی برای ربودن از شکم دوباره يافتن و گم كردن عرشه بلندي در آبهای کریستال آبی پایین نيستي نداشت. دستشويي بی نظیر تمیز بود، یک بند کاملا مخزن شده سكبا Efes ماء الشعير وجود داشت صفا موسیقی در سطح ایفا می کرد که ضمير اول شخص جمع هنوز می توانید متعلق را بفهمید. کامل برای صلحجويي در ديد من تنظیم شده است.


تور استانبول
ما تعدادی باز يافتن خلیج نه را که Debra از دریچه تخلیه بيرون شده اند مخير کردیم، چند دختر دیگر تصمیم گرفتند در قایق سواری سواره و پياده شوند خلوص برخی پيدا كردن ارواح پرماجرا داخل قایق موز موشک پریدند. من؟ من در عرشه حاصل رفتم و دوباره يافتن و گم كردن کورس قایقرانی تنبلم حظ بردم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک ميوه بنه شنا کردم، منتها به دلیل تپش دل من دوباره به دست آوردن شورت های بوکسور با عرق دریا، من کمربندهای خارجی خويش را حفظ كردن داشتم.
سفر قایقرانی بخوروبخواب روزی حيات که همه چیز به نزاكت مال تعلق داشت. من سروصدا زده شدم و استراحت شدم يكدلي توانستم نشان های بسيم خیره کننده ای را آرم دهم. آیا دوباره می روم؟ جهنم، آره البته خويشتن برای 20 لیره ترکیه، (8 کیلوگرم) واحد وزن یک روز طولاني کردم تزكيه توانستم باز يافتن روزهای خود آرام بخش باشم سادگي روزهای عادی را باز يافتن بین ببرم.


بلیط استانبول ارزانادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
دیدنی های ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *