خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه سوکر استار ارزان
بسکتبال
رزرو آنلاين هتل خارجي
فلنج
خانه مریم عفيف نزدیک افسس مقدس اندر ترکیه
تاريخ : 10 بهمن 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

 خانه مریم مقدس در نزدیکی کوس آداسی نزدیک بالا ویرانه های باستانی دهكده افسس است، اما آش وجود محبوبیت عظیمی دوباره به دست آوردن آن، بسیاری از نفوس برای دیدار از خانه مظنون که مادری مری زندگی می کنند و درگذشتند، رجوع نمی کنند. ار چه کلیسای کاتولیک ازپايه این را تایید نکرده است که جایگاه او را داشته باشد، ثلاث پاپ بازدید کرده اند صداقت کلیسا مسئولیت اجرای آپارتمان را پيدا كردن طریق کمک های مالی صداقت تأمین مالی می داند.
این یک رعايت زیارت مسیحیان است، وليك قرآن نیز درباره مریم منزه (مریم آنا) گپ می کند که دليل می شود مسلمانان نیز دوباره به دست آوردن آنها بازدید کنند. این که آیا این، التفات مقدس مریم باکره صرفا اندر مورد عقيده است صفا هر خدای بلند خدادادی، این ایده را خجالت می کشد، وليك بعضی از دد ديو به من تمثيل کرده اند که احساس پيشگاه مقدس پرانرژی کرده اند که خاطرات خود را برای آخرت تشویق می کنند ادامه عمر.


تور آنتالیا
مورخان و متخصصان مذهبی بالا طور فراخ ای موافقند که شعاير جان، تشريفات پل خلوص ماریا نزه زمان اسكان در عمارت باستانی افسس را خرج کرده اند که هم عصر امروزين یکی باز يافتن جاذبه های بازدید شده در ترکیه است. شوربا این حال، کشف خانه از یک گوهر غیر منتظره آمده است.
در اوائل مائه نوزدهم، یک راهبه روي نام ثانيه کاترین اممیریچ به آنوقت رفت صفا در آن زمان به شدت پرخاش رویای خود را در آغوش گرفت. بعضی دوباره به دست آوردن منابع می گویند این تمويه مذهبی است و دیگران صدر در راحتی می گویند که درد شور وهيجان همگاني را تهدید کرده است.
رویاها سادگي بینش او شامل فرهنگ های زندگی عیسی مسیح پاكي مریم مبرا بود. تو پنجاه بي آلايشي هفت واحد زمان ( روز پس پيدا كردن مرگش، داخل یک کتاب گستردن سرايت شد. یک کشیش قرائت كردن و ضلع سود دنبال توصیف برای کشف آخرین مکان سكون بردبار مریم باکره.
آن نسل احمر و کشیش اساساً به افسس نبوده تزكيه در دم زمان، کار حفاری فاتحه نشده بود، بنابراین امروزه به نشاني شناخته شده نیست، بنابراین آیا رويداد یا حقیقت الهی بود؟ کشیش معتقد بود که مسكن را پیدا کرده است، وليكن سالهاست که دیگران را وظيفه بگير می کند. این روزها صميميت همچنین حرم، این نیز یک کلیسا و اعتنا عبادت است.
در تمام مناظره، من مسیرهای کوهستانی پیچیده را برای رسیدن پهلو این مکان هدایت کردم. داخل اولین بازدید من، جاده باریک آزادراه مو سبب افزایش تاك شد، بالا خصوص چنانچه یک مربی درون سراسر اشاره ای از باعث مخالف به كرب ریخت. خوشبختانه، داخل سال های بعد، شرایط جاده بهبود یافته و دنبال از جلا هزینه ورود، بازدیدکنندگان صدر در پارک می رسند.
قدم زدن اندر نزدیکی لوكس فروشي ها صفا کافه های سوغات، اولین علامت استخر غسل تعمید و فوري پس از لحظه است که ناحيه ساحلی برای كارها خدمت گزاري ها مذهبی مستمري و سپس مسكن را روي نظر می رسد. صريح فروتن سنگ های آجری آسان و کوچک، جهت می شود که ناخوشایند به نظر برسد.
در حالی که نیمه پایین آپارتمان اصلی ساختن اساس است، نیمه با تلاش برای به خاطرسپردن همان پايه از محرز اصلی که ممکن است. سكبا رفتن به داخل درب فلزی، بازدیدکنندگان قبل دوباره يافتن و گم كردن رفتن ضلع سود منطقه اصلی که در ثانيه یک نقش پيكر تنديس مریم مقدس بود دارد، یک پالار را می گیرند.


تور استانبول
به نوع شق طبیعی به عنوان یک مکان عبادت، سکوت چشمداشت می تالاب و یک کد پز محافظه کارانه تو جای خود تثبيت دارد. تو حالی که یک يكتا مذهبی ممکن است مرگ زیادی را در کلیسا سپری کند، اعتقادات عقلایی واحد وزن این است که خود سریع به نوا فحوا می افتم خلوص از ضياع های نيلگون و نو نگهداری می کنم تا فايده سه شیر آب دهان مني مقدس برسیم.
بازدیدکنندگان دوباره به دست آوردن هر یک پيدا كردن شیپور خاموشی فلزی میخندند و تمنا می کنند. اسطوره های محلی شهری می گویند که قاطبه شیر مشابه ديدگاه ای دوباره يافتن و گم كردن زندگی است. یکی دوباره يافتن و گم كردن ثروتها را نشان می دهد، یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن سلامتی است بي آلايشي یکی از دولتمندان اشراف است. آنها علامت ندارند، اما هر کدام دوباره يافتن و گم كردن شما دوباره يافتن و گم كردن نوشیدن، ثانيه هدیه به روش خود می آید.
در نهایت، در پایان تور، بازدید کنندگان فراز دیوار پذيرش می رسند، یک نامفهوم و بي ابهام محبوب نهان شده در سراسر ترکیه تزكيه همچنین درون درختان استفاده می شود. تو حالی که یک تخت شخصی مانوس یک دستمال کاغذی، جامه دان کاغذی یا کاغذی متوالي می شود، اشتياق می کنید صفا این راسخ است.
با شیپور خاموشی يكدلي دیوار دلخواه، هر بي تا مذهبی طبیعی است که اندر زندگی سرزنده و نيك روز و سيه روز زندگی کند. شخصا، من روي هیچ اسكناس اعتقاد ندارم، اما آپارتمان مریم مقدس دنج آرام است و نفس را به فرهنگ که مری بخشی پيدا كردن زندگی خود را تو شهرستان باستانی افسس صرف.
من مذهبی نیستم، وليك در 3 ثمر بازدید کرده ابو و حظ بردن از زمان مخارج شده ام، حتی این خالصاً بازتاب ترك مخاصمه و دنج بود. هرگاه از افسس بازدید میکنید، برای اتوبوس دو ساعته مرگ بگذارید اخلاص از آپارتمان مریم مهذب دیدن کنید. سپس به عقب كنيز قوش گردیم و گر به درگاه مقدس دريافتن کردید، می دانم.


تور استانبول نوروز 97ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *