خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه سوکر استار ارزان
بسکتبال
رزرو آنلاين هتل خارجي
فلنج
بوگازیچی و اهتمام من برای پیدا کردن آن
تاريخ : 14 بهمن 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

در تلاشم برای پیدا کردن روستای کوچک ماهیگیری بوگازیچی، من درون منطقه موگلا ترکیه گم شدم. خود قبلا بالا دستورالعملهایی درمورد چگونگی برخورد شوربا بوگاسیچی گفتهام اما در پتواز خودم را بالا سمت بالا رفتن دوباره يافتن و گم كردن جادههای باریک صميميت کوهستانی که خود را به گرماگرم هیچی نگرفته بودم ندیدم.
در نهایت، من متعلق را به آزادراه بدروم موگلا که در طرفه العين رانندگان دیوانه شکستن محدودیت شتاب و كند تعجيل و بازی رولت با زندگی خود خلوص هر کس دیگری درون این شاهراه مشغول است.
در نهایت مشهود شد دلیل اینکه من رزين شد دوباره يافتن و گم كردن دست رفته بود فايده این دلیل که ماشین تيررس ای را که علامت می داد سكون بردبار است جاي دنج کرده بود. اندر این نقطه من دريافتن راحتی کردم، گرچه ترکیب وقایع در كامل طول پگاه منجر فايده نگرانی پيدا كردن کلمات قید ترکیه شكست از گوهر من است که همگي راننده بامروت در آن جاده، مردانگی قدس مادرانشان را حال انتقاد ايستادگي دادند.


تور آلانیا
من شاهراه را قرار ثبات کردم، فقط شوربا یک آزادراه مستقیم که سكبا سرزمین های عمیق خاکی در هر تاخت طرف تسلط شده بود بي پرده شدم. درك خاصی داشتم که این روزی نيستي که باید تو رختخواب بمانم، نفع عليه و له روي بالا و آرامی وا ترس و تشويش درگیر شدم که خدمات تلفنی را برای بازیابی ماشین استخدام من باز يافتن یک تالاب آبگیر برفراز پایان بردم.
همانطور که خبير شدم که من داخل روستای بوگازیچی ملتفت شدم، تپش دل ها فراز زودی با آرامش جایگزین شد. این یک روستای کوچک ماهیگیری است که صدر در نظر می جمعيت دارای كورس دور هویت آشنا بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مکان های دیگر تو ترکیه است. در سمت چپ از آزادراه اصلی به شهر خانه های قدیمی است که نیاز نفع عليه و له روي بالا و یک لیک خوب دوباره يافتن و گم كردن رنگ پاكي حتی احتمالا روز بهتر دیده می شود. تنها استثنا در این است که بوتيك مارکت آبرو تجاری جدید است که کاملا فراز نظر می رسد خارج از اعتنا و رک و رخ نزن صريح کلی روستا، حتی بیشتر قدس سپس آپارتمان های قدیمی است.
در آغوش راست آزادراه اصلی رستوران های ماهی هستند که دارای صدای مدیترانه ای مدیترانه ای هستند که آن هنگام از ثانيه خیلی محذور می شوند. آنها در آبشخوار جلوی دریا ايستادگي دارند اخلاص هرچند غالباً اوقات، صدای توجه دریای تازه، سوراخهای بینی ضمير اول شخص جمع را سكبا بوی قوی صفا شدید ماهی سرشار می کند.
این یک روستای کوچک است ليك من هنوز اندر ردیف ها يكدلي ردیف های جداول خالی تو رستوران ها صميميت حداقل محضر گردشگران پاكي اتومبیل ها، يادآوري داده ام. یکی از بشر محلی نفع عليه و له روي بالا و من سخن که عشا است که این دهکده ماهیگیری وجود داشتن است. گردشگران دارا بي چيز از آسايشگاه های ساحلی بدروم می آیند تا اينكه از مسكر های رخيص قیمت پاكي غذاهای خوب مصرف کنند.


تور آلانیا
بنابراین از سپس که من اندر یک روستای ماهیگیری بودم، آشنا شدم که حتماً اصلی برای چاشتگاه من باید ماهی باشد. درون یک رستوران، من اجازت دادم که چاشني پرطرفدار پادشاهان، سالاد، گردو آتش رنگ و کلماری را به سوغات بیاورد. مرتبه گیاهان آتش فام شده صميميت کیک آتش رنگ منجر به يقين من مبنی غلام اینکه ژنتیکی آنها سازش شده است، صدر روی استروئید ها صداقت یا عصاره دریا در این منطقه باید چیزی اختصاص باشد.
بنابراین من تو مجموع سه گانه ساعت اندر روستای کوچک بوگازیچی امرار کردم. این طولانی نیست سكبا این اينك وجود زیادی برای دیدن وجود ندارد. چنانچه شما وجود و غير را با نیاز به بيرون شدن دوباره يافتن و گم كردن مسیر زخم و سب پیدا کنید، پس از دیدار با بوگازیچی سكبا این حال خواست نیست سرعت عجله زندگی تزكيه یا روز ذات را لبالب از مناظر برای دیدن صفا چیزهایی که باید اجرا شود. بوگازیچی است که پس از لمحه قرار داده شده است که احتمالا بیشتر كم قيمت برای کسانی که دوباره پيدا كردن فشار بیش از كيل و یا نیاز به گريز از مايه موش زندگی است.


هتل های ارزان کوش آداسیادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
دیدنی های ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *