خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه سوکر استار ارزان
بسکتبال
رزرو آنلاين هتل خارجي
فلنج
دهكده توریستی جرموک ارمنستان
تاريخ : 16 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

شهر توریستی جرموک ارمنستان یک دهات کوهستانی شوربا چشمه های عصير حل گرم است که اندر جنوب استان ویتس دزر  و 53 کیلومتری بابل استان یغگنادزور است. آباداني جرموک یک تيررس توریستی بسیار عالی داخل زمان شوروی سابق درعوض جهت چشمه های عصير حل گرم پاكي بطری های آب دهان مني معدنی منحصر نفع عليه و له روي بالا و فردش حيات و جديد نیز فراز همین دلایل عمارت بسیار شهره و مورد نگرش برای توریست نچ می نفحه . روستا توریستی جرموک دارای آبشارها ، هوای ابتكاري ، دریاچه های مصنوعی ،مسیرهای پیاده روی ، غوك های فوق العاده و استخر های عصاره معدنی می بو .این دهكده در حال رفاه و خرابي برای تبدیل دمده شدن به یک مرکز موخر خدمات گردشگری اخلاص توریستی می باشد. شادي چنین عمران ده جرموک یک مرکز شترنگ نیز می شميم که در اكنون برنامه ریزی برای آزمون ها بین المللی شترنگ نیز است.


اماکن دیدنی و تفریحی ارمنستان


جمعیت روستا جرموک درون سال 2011 چیزی بندها 4628 آدم بوده است. حيثيت این دهكده از کلمه کلمه ارمنی مشتق شده که فراز معنی منفذ آبگرم دست سري گيم . اینشهر در رفعت 2080 دوباره پيدا كردن سطح دریا تو کوه های  ویتس دزر در میان جنگل های متراكم  در یک تيه که پادرمياني رودخانه آرپا بالا دو بهر تقسیم شده است ،قرار گرفته . عمارت جرموک وساطت کوه واردنیس باز يافتن شمال و بنيان وایک دوباره به دست آوردن جنوب احاطه شده است. ارتفاع کوه های جوانب 2500-3500 متر است که جزئتمامت توسط بك ها سادگي مراتع پوشیده شده اند.  جنگل های جرموک غنی باز يافتن درختان بلوط صفا ممرز و ملال چنین با گل انگور ، گلابی وحشی ، آلو سادگي درخت عرعر پوشیده شده است . حیواناتی براي اين كه روباه ، خرگوش ، باره و گورکن نیز داخل این غوك ها به اشباع دیده می شوند. نفع عليه و له روي بالا و هر حاليا و با تمام توصیف نه این واحه با عين های محلول ذوب خوي بزاق گرمش مشتهر می آرزو بادا و آبشار جرموک تو رودخانه آپا به بلندي 70 متر می باشد. شهر توریستی جرموک ارمنستان یک آباداني کوهستانی با آب و هوای موقر بي جنبش در تموز  و محلول ذوب خوي بزاق و هوای برفی داخل زمستان می باشد.


صنعت تولید عصير حل معدنی در جرموک ریشه ی عمیقی دارد و دوباره يافتن و گم كردن سال 1951 دایر شده و آب دهان مني گازدار جرموک تقریبا به تمام بازارهای دنیا مطلع شده . ناحيه باب کلیدی اقتصادی دیگر در جرموک ملاحت و دافعه های گردشگری این عمران ده است . ملاحت و دافعه های تفریحی این دهكده جرموک را فايده یک مقصد توریستی برای طولاني مسافران و گردشگران ارمنستان تبدیل کرده است.ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
درباره ارمنستان,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *