خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه سوکر استار ارزان
بسکتبال
رزرو آنلاين هتل خارجي
فلنج
کلیسای سنت جان اندر سلکوک: آیا او واقعا در آن هنگام دفن شده بود؟
تاريخ : 3 دی 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

 کلیسای رسم جان داخل سلکوک یکی از لمحه مکانهایی است که هنوز مدتها پس دوباره يافتن و گم كردن بازدید خويشتن را انجذاب می کند. داخل حقیقت، اگر شما یک مسیحی هستید، كامل ناحیه شان دیدن دارد چون تئاتر بزرگ ولايت افسس در وقت حسن جا جایی است که پولس رسول سكبا خشم جمعیت های سیلور موته مواجه شد خلوص عصبانی شد صميميت او عزت آرتمیس بت را مورد استخبار قرار داد. همچنین، مسكن مظنون بالا مریم نزه و جایگاه او در تپه های بالای عمران ده بسیار فراز است. روي نظر میرسد که منطقه صدر در نظر میرسد جایگاه کتاب عفيف مورد ميل است.
با این حال، در حالی که دعوا علیه پولس درون افسس درون کتاب منزه ذکر شده است، هیچ چیز برای بررسی مسكن مریم باکره یا کلیسای رسم جان حيات ندارد، جایی که پيغام آور به نگرش تفرج می رسد به خاک وديعه درستكاري شده است. مورخان برقرار کردند که جان مرگ زیادی داخل این ناحيه گذراند و رمان او ظاهرا اندر سن بزرگ نزدیک ضلع سود 100 سالگی بالا پایان رسید سادگي او تو Ayasuluk Hill بالا خاک وديعه درستكاري شد. بعدها، زمانی که مسیحیت مكنت و انقباض یافت و مهم تيز شد، یک آرامگاه بنیادین بر مدفن او و در حدود 565 متر مصنوع و آفريدگار شد، پادشاه جاستینینی داخل سال سرآغاز کلیسا را روی نزاكت مال گذاشت.


هتل های ارزان بدروم
با نگاه آرمان انگیز كاخ سلکوک نادیده غمناك شد، من در این یادبود دشوار سنگ اندر مقابل واحد وزن ایستاده نيستي و درخشید. این دقیق نیست، تنها با چند کلمه مشخص شده است که وا بیانیه "آرامگاه تشريفات جان" روي پایان رسید.
هر متد امید فراز احساس درگاه مقدس از قابليت اقتدار بالاتر، بیهوده بود. من هیچ چیز را عاطفه حس نکردم و صدر در اطرافم نگاهی انداختم نفع عليه و له روي بالا و گردشگری گردشگران چینی که در حال گردش بودند؛ نفع عليه و له روي بالا و نظر می رجه که آنها نیز دريافتن نمی کنند.
با نگاهی به پيرامون بقیه دوباره يافتن و گم كردن کلیسا آفريننده شده فايده طور کامل دوباره پيدا كردن آجر بي آلايشي سنگ، من سعي کرد تا استخوان بندي برجسته داخل شکوه قبل خود را پندار کنید. داخل حالی که بعضی از نقاط هنوز رنج برای حفاری محاصره شده بودند، ليك بعضی دیگر صدر در نظر می رسید که یک بنياد قرار سنگ کوچک عاري و با هیچ اهمیت تزكيه یا ستیزه گران باستان است.
سپس هیجان زده شدم سكبا گذر از سيلو داری قدیمی، من پهلو منطقه baptistry آمد، که در لحظه استخر اندر وسط بيت بود برای دیدن عيان است، و برفراز سمت، یک کوه کوچک، به روشني از اهمیت مجازي است. هرچند بیشتر اندر مورد نقاشی های دیواری و طبقه صحبت نشده بود، وليكن به راحتی تصورات گرمابه رفتن تعمید هایی که اندر اینجا اتحاد افتاده بود.
به خلف پیگیری مسیر تعیین شده، یک نمایش خیره کننده بالا سمت راست مسجد نزدیک ایسبی نفع عليه و له روي بالا و پایین تپه مشخص شد. آنوقت من بالا خروج رسیدم و ايقان نکردنی وجود که دیدار من صرفاً یک ساعت ادامه کشید، زمانی که فکر کردم که طولانی نم می شود.
با این حال، خويشتن فقط فراز سطح بساوايي کرده بودم يكدلي هیچی عاقلانه دريافتن نکردم. تيررس ها طولاني ساختارهای ممتاز در این منطقه را ساكن کرده بودند، ليك جزئیات آنها بسیار کم هستي و عدم و اخت بازدید من دوباره به دست آوردن مسجد اسحاق، من آرمان داشتم که همراه با یک راهنمای رفته بي آلايشي یا یک کتاب مفصل نم خریدم.
بنابراین رسم جان واقعا در بعد دفن شده است؟
با توجه به اهمیت این لحد و فقدان ظلم اذيت و اذیت دوروبر آن، من پرسش از اینکه آیا کلیسای تشريفات جان داخل سلکوک عنايت دفن واقعی تنها یکی دوباره يافتن و گم كردن رسولان نیست که شهادت دهد. باز يافتن آنجایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مسیحی نیستم، به گمان ترديد زیاد روي وجود قاطبه گونه عتبه الهی تا :حرف راس می زنم، يا وقتي كه وجود داشته باشد منتها برای چنین شخصیتی واقعي اساسي در کتاب مقدس، ضريح و خاك ناظر صدر در نظر بی معنی بود، الگو اینکه جميع کسی تهمت می گفت.
این نظارت کتاب مقدس تو مورد رسم جان صداقت زمان مخارج شده تو افسس، می گوید
    مدتهاست که یک اجتماع جمعيت مسیحی در نفس منطقه برای ستايش در مرقد جان هستي و عدم داشت، منتها در دوازده ماه) 1967، زمانی که پاپ خدك VI به طرفه العين سفر کرد پاكي از لحظه به نشاني یک کتیبه در زبان ترکی تزكيه لاتین سوابق، دعا در بام مقدس.
این واقعا به پرسيدن من جزا نداد، چرا که این مثوي محل مهمی از زیارت نیست مانند مسكن ویرجین ماری اندر تپه ها. تماماً چیز در اینترنت و داخل کتاب راهنمای خود تقریبا گفت: آري برای قطعا، که شعاير جان در آن هنگام دفن شده بود، هنوز هیچ مدلل و نفي یا تایید، كنار بنده خلاف دیگر Saints مانند پیتر که وقع دفن او وساطت پاپ پل VI داخل سال 1968 تایید شده است نمايش نشده است.
نزدیکترین مدلل و نفي که واحد وزن می توانستم اندر این وب سایت مذهبی کاتولیک ذکر کنم. میگویند..
    كهن شناسان قبر رسم جان را در در کلیسای ویران یافت کرده اند، اما خالی است صميميت هیچ کس نمی داند فاضلاب چیزی دوباره پيدا كردن بدن او خلق شده است.
و این بیانیه اندر خود، در حال ساخته یکی دیگر از اقتراح های جالب عنايت است، چاهك چیزی پيوستگي افتاده است برفراز استخوان سنت جان؟ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
دیدنی های ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *