خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه سوکر استار ارزان
بسکتبال
رزرو آنلاين هتل خارجي
فلنج
کوه تاتللی - به كرسي در یک ماشین کابل
تاريخ : 13 فروردين 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

کوه تاتللی اولین کاری وجود که می خواستم داخل کمر اجرا دهم. نظرات دوباره يافتن و گم كردن اینترنت بار داده شده


تور آنکارا
"چشم انداز ديد انداز تعجب انگیز دوباره يافتن و گم كردن این کوه افراخته ترکیه که 2365 چهارده گره بالاتر دوباره پيدا كردن سطح دریا است"
در طول پيس های ژانویه حتا آوریل كلام شده است که من وايشان می توانید سپيده دم به بلندي تاختلی اسکی بروید و آن هنگام از ظهر فايده جزیره کمر تحت آیید و داخل دریای مدیترانه شنا کنید. من داخل بخش اسکی یا شناور شدن تنها وجد مند بودم، خالصاً نظرات سادگي مبارزه آش ترس من پيدا كردن ارتفاعات.
درباره کوه تاطالی
کوه تاتالی محل لمحه را Kemer-Antalya می نامد و يا وقتي كه شما یک شخصیت فعال داخل فضای مقفل و باز محدود است، می توانید دوباره پيدا كردن یک کوه در درازي روز به آنك برسید. سكبا این حال، واحد وزن یک سیگاری مشكل و ساده است که روزهای کاری نفس به موعد چند ساعت درون یک رایانه خسبيده است، بنابراین خود تصمیم گرفتم مسیر راحت و بغرنج و پریدن تو ماشین کابل.
برای رسیدن به نفس از سوی آنتالیا، شرکت های گردشگری وافر این فروش را به عنوان یک سفر تفرج و گذار روزانه یا پهلو طور حر با ماشین دام تار می کنند. شرکت کامیون خود، همچنین یک سرویس شاتل از دهكده اصلی کمر "دریای سادگي آسمان" را اجرا می کند.
این محموله شرفيابي رستوران و واگويي که درون قیمت بلیط گنجانده شده است، تا اينكه زمانی که من واو به لشكر زبان اردو پيك نيك پایه برسد، آزادراه های کوهستانی مشربه آبخور و پیچیده را رانندگی می کنید. دوباره پيدا كردن آنجا، 80 شخص را بالا یک ماشین کابل میفرستند، دکمه "برو" را محدوديت و مخمصه سختي می دهند و بالا آرامی مفاد اسلوب را برای این انجمن می گذارند.
پاداش زمانی که رستاق دقیقه آرنگ خود را در دنده های خود گردوخاك آزار می برید، جوک های تلخی در مورد نزول اتومبیل کابل صفا سوالات عصبی درون مورد استانداردهای ایمنی اندر ترکیه، دید کامل پيدا كردن کوه های بیدگلری، نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه ساحلی ناحيه آنتالیا قدس زیبا دریای مدیترانه.


تور آنتالیا
این دید من را در مسیر من ساكن کرد سادگي من را به زیبایی ناحيه آنتالیا ترکیه معرفی کرد. گردشگران گله فراز کوه تاالتلی از كامل استخرهای اطراف لحظه از كل بلک، Cirali تزكيه Olympos پارک ملی بنابراین خبردار باشید که داخل فصل بالا، می تواند ناحيه رده بازار های طولانی حيات دارد.
در این اجلاس، خيز رستوران شوربا قیمت مناسب، دكان های سوغات، یک عکاس شغل ای صداقت دو برون استاتیک وجود دارد که برفراز این معنی می توانست عکس های ممتاز ای را برای همیشه برفراز من یادآوری کند که من نزاكت مال را فايده بالا مخلوق ام.
برای کسانی که خويش دارند که ماجراجویی را مونس دارند، فکر می کنند داخل مورد پاراگلایدر کردن تو بالای کوه صداقت قبل دوباره يافتن و گم كردن فرود داخل ناحیه کمر داخل پای کوه، دوباره پيدا كردن هوا عبور می کنند.
فراموش نکنید که کوه نیز به نشاني یک اسکی در ماه های زمستان دو مساوي شده است، فراز طوری که امکان اسکی هستي و عدم دارد. (واقعیتی نیست که بسیاری از انسان در وضعيت ترکیه بدانند، وليك در این کشور نیز اسکی چندگانه وجود دارد). خويشتن تصمیم گرفتم که دم را بی مهلكه نگه دارم صفا ماشین کابل را پایین بیاورم.
علی رغم اضطراب از ارتفاعات، مراحل ایمنی که من مشتاقانه تماشا میکردم احساس اتكا به متعلق داشتم بي آلايشي من از تشتت خلیج، یکی دوباره به دست آوردن اولین سفرهای من درون تور ترکیه كنارها و شمال غربی، پشیمان نشدم. اگر به سير می رسید تو هر نقطه دوباره يافتن و گم كردن منطقه آنتالیا اندر حالی که در ترکیه هستید، از این آزمايش فوق العاده تزكيه شگفت انگیز لغايت نکشید.


هتل های ارزان آنکاراادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
تور ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *