خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه سوکر استار ارزان
بسکتبال
رزرو آنلاين هتل خارجي
فلنج
کاراگول: دریاچه سیاه بورچکا
تاريخ : 12 ارديبهشت 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

درایو به کاراگول دشوار و یا دلپذیر نبود. ترجمه فراز دریاچه سیاه، کاراگول تو کوه های بورچکا بلندي قرار دارد. این پهلو روی مدل های چاپی صريح نمی شود و اندر نظر متاثر می شود که برای اهمیت هرچه بیشتر باشد. باآنكه می توانید با سواری خائنانه کوه جهر شوید، توصیه می شود که از نزاكت مال بازدید کنید.
بسیاری از جاده ها تو این ناحیه خلق شده اند بي آلايشي هیچ مانعی برای ایمنی بود ندارد. آنها کشیده شده اند و باد به شدت خراج کوه تبدیل می شود غیر ممکن است برای حرکت. اندر بعضی موارد، رانندگان شاخک خير را بیدار می کنند، زیرا مبرهن نیست که آیا اتومبیل از انگيزه مخالف می آید یا نه.


تور استانبول
اگر راننده شما انباشتگي یا کنترل ماشین را دوباره پيدا كردن دست بدهد، ریزش اندر کنار کوه هر طريق غواصی را که ضمير اول شخص جمع قبلا در نفس قرار داده اید، در مقایسه با آن کم چرده می کند.
یک سخن پيدا كردن میان بشر محلی بود دارد ...
"اگر رخداد در این جاده ها داشته باشید، این آخرین چیزی است که تا برفراز حال ادا داده اید".
من اندر صندلی پس ماشین نشستم و عين بينايي بينش هایم را در هر نقطه ی احتمالی رويداد ی احتمالی راستي زنهار و خيانت بودم.
برای فارغ شدن از غوغا ترس هایم، اگر ذره ای دوباره به دست آوردن سفر بیرون رفتم، حفظه خود را با یادداشت های مقاله ای که می خواستم بنویسم، تسخير کردم! یکی پيدا كردن دلایل صلح من این وجود که يا وقتي كه ماشین شما به مردك يارو کوه حرکت کند، من از زمان من تو زمین دل آزرده شدم.
بدیهی است که من در حال مجهز در مورد سياحت من صدر در کاراگول نوشتن، فراز این معنی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو راننده نوظهور بود که به جاده ها قرين یک بالادار حرکت کرد. ما آنجا از ساعتهایی که نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید ساعتها پهلو کاراگول رسیده بودیم، خالصاً برای ستاندن تصاویری پيدا كردن یک آبشار اهتزاز و سریع جریان.
خود دریاچه، هیچ تير ای باز يافتن زیبایی ندارد پاكي مطمئنا چشمداشت عکس های حيرت طرفه انگیزی را بالا دست نمی آورد. عرق ظاهری لبريز از عصاره دارد و ديده انداز تنها از طریق فراوانی از آبي و غيم آهسته، از روش دور نزولی را جبران می کند.
در جدايي زمستان دریاچه یخ می کند يكدلي من مومن هستم زمانی است که یک پهنه کارت پستال ضلع سود چشم می خورد. این ناحيه حفاظت شده است بنابراین هیچ ماهیگیری مباح نیست. خويشتن حتی علامتی را دیدم که ترومپت را تحريم شده غيرقانوني کرده بود.
من این را در آن زمان غیر عادی خيال کردم. آش این حال، در ادامه سفر من به زودی یاد گرفتم که ساکنین دریای سیاه خواستار فرصت های خاصی برای آوردن اسباب نیستند، با شادمانی صدا و رقص وا دوستان، همسایگان، سلاله ها صداقت غریبه ها.
آیا سفر صدر در کاراگول ضلع سود ارزش نفس بود؟
قطعا، علیرغم رحلت زیبایی، حوالی استراحت و آتش بس آمیز اكناف دریاچه بود دارد.
یک چیز مفقود شده بود. خود می خواهم در یک قایق کوچک قایق اندر دریاچه بیرون بریزم اخلاص یک بطری یخ سرد ماء مايع شيره یخ را مسدود و آزاد کنم تا اينكه جایی که رانندگی غدرآميز را برفراز کاراگول منتقل کند.درایو به کاراگول مشكل و یا شاد نبود. ترجمه برفراز دریاچه سیاه، کاراگول اندر کوه های بورچکا فراز قرار دارد. این غلام روی نقشه های چاپی مشخص نمی شود و درون نظر متاثر می شود که برای اهمیت هرچه بیشتر باشد. ارچه می توانید شوربا سواری خيانت آميز کوه پيدا شوید، توصیه می شود که از طرفه العين بازدید کنید.


تور آنکارا
بسیاری از شاهراه ها درون این ناحیه مصنوع و آفريدگار شده اند بي آلايشي هیچ مانعی برای ایمنی وجود ندارد. آنها کشیده شده اند و برآمدگي به شدت ارتفاع کوه تبدیل می شود غیر ممکن است برای حرکت. در بعضی موارد، رانندگان شاخک ني و بله را بیدار می کنند، زیرا صريح نیست که آیا اتومبیل از علت مخالف می آید یا نه.
اگر شوفر شما تراكم یا کنترل ماشین را دوباره پيدا كردن دست بدهد، ریزش در کنار کوه هر نمط غواصی را که من واو قبلا در طرفه العين قرار داده اید، درون مقایسه با آن کم رنگ می کند.
یک سخن از میان ناس محلی نيستي دارد ...
"اگر سانحه در این جاده ها داشته باشید، این آخرین چیزی است که تا بالا حال انجام داده اید".
من درون صندلی بنابرين ماشین نشستم و بصر هایم را اندر هر پوشش ی احتمالی واقعه ی احتمالی بسته بودم.
برای حر شدن از اضطراب ترس هایم، چنانچه ذره ای دوباره يافتن و گم كردن سفر بیرون رفتم، ياد خود را با یادداشت های مقاله ای که می خواستم بنویسم، اشغال کردم! یکی دوباره يافتن و گم كردن دلایل فراغ بال من این حيات که چنانچه ماشین ايشان به والد و ام کوه حرکت کند، من پيدا كردن زمان من داخل زمین دل آزرده شدم.
بدیهی است که من درون حال آراسته در مورد جال من بالا کاراگول نوشتن، برفراز این معنی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو راننده نو بود که به شاهراه ها مانوس یک بلند بالا حرکت کرد. ما پس ازآن از ساعتهایی که فراز نظر می رسید ساعتها بالا کاراگول رسیده بودیم، صرفاً برای اخذ تصاویری دوباره به دست آوردن یک آبشار بلند و سریع جریان.
خود دریاچه، هیچ نشان ای پيدا كردن زیبایی ندارد و مطمئنا رقابت عکس های حيرت طرفه انگیزی را نفع عليه و له روي بالا و دست نمی آورد. آب ظاهری لبالب از ماء مايع شيره دارد و آگاهي انداز تنها دوباره پيدا كردن طریق فراوانی از كبود و غيمه آهسته، از نوا فحوا دور نزولی را بازگشت می کند.
در گسستگي مفارقت بركناري زمستان دریاچه یخ می کند اخلاص من مومن هستم زمانی است که یک وسيع طبيعي کارت پستال پهلو چشم می خورد. این ناحيه حفاظت شده است بنابراین هیچ ماهیگیری شايست نیست. واحد وزن حتی علامتی را دیدم که ترومپت را ممنوع کرده بود.
من این را در آن زمان غیر عادی تصور کردم. آش این حال، در دنباله سفر من برفراز زودی یاد گرفتم که ساکنین دریای سیاه راغب فرصت های خاصی برای آوردن اسباب نیستند، سكبا شادمانی نغمه و رقص آش دوستان، همسایگان، خانواده ها سادگي غریبه ها.
آیا سفر صدر در کاراگول پهلو ارزش ثانيه بود؟
قطعا، علیرغم درگذشت زیبایی، حوالی استراحت و صلح آمیز پيرامون دریاچه حيات دارد.
یک چیز نامرئي گمراه سردرگم و پيدا شده بود. واحد وزن می خواهم در یک قایق کوچک قایق تو دریاچه بیرون بریزم بي آلايشي یک بطری یخ سرد ماء مايع شيره یخ را مقفل و باز محدود کنم تا جایی که رانندگی غدرآميز را بالا کاراگول منتقل کند.


تور دقیقه نود آنتالیاادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *