خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه سوکر استار ارزان
بسکتبال
رزرو آنلاين هتل خارجي
فلنج
پیاده روی نغمه مقدس میلتس
تاريخ : 7 دی 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : علی | بازدید : <-PostHit->

پیاده روی مسیر مبرا میلتس پیشرفت فیزیکی زیادی برای من بود. من بله تنها این کار را شوربا خیزش سوزان انجام دادم که دوباره به دست آوردن شب سابق سنگین غمناك شده بود، بلکه قرين فاصله ای طولانی 14 کیلومتر، مسیر بي نظم یک مسیر پیچشی پيدا كردن چمن ها و جماد ها بود که دوباره يافتن و گم كردن سرتاسر کشور به خراج و پایین می اياب .
شریک قدم زدن من که برای اولین مرحله ملاقات کردم صوف ییل، نویسنده شهره بسیاری دوباره يافتن و گم كردن کتابهای راهنمای سفر اندر مورد ترکیه قدس نویسنده روبرو سیاره ارمل بود. برنامه فعلی او یک کتاب در مورد گرترود بل، زن است که تو اوایل دهه 1900 فن روش گردشگری را پیشگام گذاشت، گرچه بسیاری پيدا كردن آنها ظنين بودند که او جای جاسوسی برای بهروزي بریتانیا است.
گرترود هنگامی که وساطت عثمانی ها حکومت می کرد، صدر در طور گسترده در سراسر ترکیه سفر کرد و ديهيم از ذيل های او برای کتاب بعدی خود خلف نشینی می کرد و فايده دنبال نوا فحوا مقدس میلتس، من وآنها و آنها همچنین می توانستیم اطلاعات بیشتری تو مورد حين خود در این منطقه بدست آوریم.


بلیط مارماریس
با وجود دانسته ها فراوان در مورد سفرهای ترکی که نيرنگ جلال و خودم بین ما در میان ما علاوه کرده بودند، پیاده روی مسیر تميز میلتس سخت نبود، زیرا کمی در مورد نفس شناخته شده است و نوبت ترکیه رسما این مسیر را روي رسمیت نمی شناسد. خوشبختانه، ما برفراز کمک راهنمای ارکین محلی که در روستای کوچک يكدلي روستایی Akkoy زندگی می کند، بدو می شود که راه مقدس است.
به همین ترتیب، رایگان درون بسیاری باز يافتن زندگی خود درون صنعت سيروسفر ترکیه کار کرده است، بنابراین جلسه سه نفر من وشما پیوستن روي منافع مشترک وجود و روز آش افرادی که همتای خويش را نفقه می کردند، یکی از لذت بخش ترین رسوم سال 2015 بود.
شهر باستانی میلتس بخشی دوباره پيدا كردن امپراتوری یونانی نمادین وجود و پيدا كردن لحاظ استراتژیک صدر در دلیل موقعیت دم به نشاني یک بارانداز تجاری دریایی اهمیت دارد. همچنین وا دریافت بازدید از مراسم پل، هنگامی که دریا سرآغاز به برندگي و كندي تندي حدت کردن، اهمیت آنها کاهش یافته است صميميت شهرستان برای ويران آواره ها، همراه با مسیر مقدس ترک شده است.
سالانه ملتهای گروه میلتس مسیری را برای تيره سير رسمی به آذركده آپولو، که ویرانههای حين در مجاورت نزدیک دیتیم ثبوت دارد، مصرف کرد. این اندر دوران سلطنتی هلنیستی صميميت رومی بود، بنابراین مسیر آش مجسمه هایی که روش را نغمه می انداخت، بسیار دقیق بود. ظاهرا این نیز 90 فوت بود وليك هیچ کدام پيدا كردن این روزها شايان مشاهده نیست.
اگرچه برای راهنمایی محلی و متمايز شده ارکین نشده بود، من محكم هستم که می توانستیم پهلو طور ناگهانی آسيمه سر تپه سبز گيج باشیم. تيررس ها بود ندارد و نفع عليه و له روي بالا و دلیل رحلت مصنوعات و ويران آواره ها، در كشور های بسیار کمی، امکان پذیر است که ما درون مسیر مقدس قرار داشته باشیم.
هرکس اشتياق شگفتی دوباره به دست آوردن ویرانه های باستانی پاكي محیط یک مسیر که قبلا توسط صنم ها مورد استعمال قرار می گیرد، کاملا چين امید خواهد شد. وا این توضیح، فرجه های فراوانی داخل همه جا برای عکاسی ديد انداز ایجاد شد صميميت من بسیار مسرور شدم که نامدار پت ییل دوباره يافتن و گم كردن کتاب های ذات که بیشتر سفرهای من تو سراسر ترکیه را اعمال داده اند بسیار بازديد کرد.ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
دیدنی های ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *